| Procesor | AMD Ryzen 7-7730U |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Grafika | zintegrowana |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | FHD+ (1920×1200) |
| Odświeżanie | 60 Hz |
| System | Windows 11 |
| Ładowarka | w zestawie |
| Stan | Używany |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Lenovo ThinkBook G6 ABP | Ryzen 7-7730U | 16GB | 512GB SSD | FHD+ | Win11 | GW12M
2400,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2400,00 zł.
Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 6 (ABP) w bardzo ładnym stanie wizualnym i technicznym. Brak uszkodzeń, sprzęt w pełni sprawny, gotowy do pracy od razu po uruchomieniu.
Nowoczesny model biznesowy – wydajny, solidny i idealny do pracy, nauki oraz codziennego użytkowania.
Availability: Na stanie





