Nie brakuje nam doświadczenia w branży GSM. Nie obce są nam nowinki techniczne i nowe rozwiązania stosowane przez producentów tych większych jak i mniejszych marek.

Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Starannie dobieramy komponenty których używamy, a za priorytet stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Oferujemy naprawy na oryginalnych lub zamiennych częściach wedle życzenia klienta. To TY decydujesz, ile będzie kosztowała naprawa i który wariant wybierasz. Sumiennie i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.

Mimo tego, że na rynku istniejemy od niedawna to zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.

PRZECZYTAJ RECENZJE O KOLO MOBILE BIAŁYSTOK

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego punktu.

Kamil, lat 24

Prezes-luzak, który jak się skoncentruje, to zupę zje nawet widelcem. Ten przystojniejszy na wyspie.10 lat temu psuł każdy iPhone, dzisiaj naprawia je w mgnieniu oka. Śpiewa dwie piosenki na skrzyż przez cały dzień, a szkło hartowane zakłada z zamkniętymi oczami. Jego specjalnością jest cofanie motocyklem i sprawianie, że frytki Rafała znikają szybciej niż zdążysz powiedzieć “stół bez nóg” w tej bardziej polskiej formie.

Rafał, lat 26

Jego radiowy głos sprawia, że dostaje więcej mięsa w restauracjach. Klauzula sumienia nie pozwala mu wydać źle założonego szkła hartowanego. Uwielbia się przytulać i rozbawiać ludzi. Legenda głosi, że sprzedał etui z klapką do telefonu pancernego. Rafał specjalizuje się w muzyce klubowej i denerwowaniu przełożonych.

Menu