| Procesor | M1 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Grafika | zintegrowana |
| Przekątna ekranu | 13.3" |
| Rozdzielczość | QHD+ (2560×1600) |
| Odświeżanie | 60 Hz |
| System | macOS Monterey 12.7.4 |
| Ładowarka | w zestawie |
| Stan | Używany |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Apple MacBook Air 2020 | M1 | 8GB | 256GB SSD | QHD+ | GW12M
1500,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1500,00 zł.
MacBook Air 13″ (M1, model A2337) – stan bardzo dobry, w pełni sprawny i gotowy do pracy. Na ekranie widoczne są lekkie, punktowe przebarwienia, które nie wpływają na codzienne użytkowanie.
Niezwykle wydajny, szybki i bezgłośny model z procesorem M1. Idealny do pracy i nauki. Sprzęt zadbany, charakteryzujący się świetnym czasem pracy na baterii.
Dostępność: Na stanie








