| Procesor | Intel Core i7-7820HQ |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Grafika | zintegrowana |
| Przekątna ekranu | 15.4" |
| Rozdzielczość | Retina Display |
| Odświeżanie | 60 Hz |
| System | macOS Ventura 13.7.4 |
| Ładowarka | w zestawie |
| Stan | Używany |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Apple MacBook Pro 2017 | i7-7820HQ | 16GB | 512GB SSD | Retina | GW12M
2200,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 2200,00 zł.
MacBook Pro 2017 (A1707) w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Brak uszkodzeń, sprzęt w pełni sprawny, gotowy do pracy od razu po uruchomieniu.
Wydajny i solidny model – idealny do pracy, nauki oraz codziennego użytkowania.
Availability: Na stanie





